Kleinmondová Janovská Ludmila
Číslo položky: 8176
Moje sledované obrazy Zátiší s ovocem
popis: Olej na plátně Rozměry : 21 x 23,5 cm Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodila se v Praze roku 1870. Studovala UMPRUM u prof. Schikanedera. Byla manželkou malíře prof. Janovského. Malovala květiny, květinová zátiší, ovoce a miniatury.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 000 Kč