Číslo položky: 8176
Zátiší s ovocem
popis: Olej na plátně Rozměry : 21 x 23,5 cm Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |