Najman Rudolf František
Číslo položky: 5370
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 115 cm, signováno vlevo dole R. Fran. Najman 1927 .Velkoformátový obraz s oblíbeným autorovým motivem Krkonoš. Odhadní cena 20 000 - 25 000 Kč
o autorovi: Narozen 1892 v Praze. Malíř, krajinář, žák Frant.Klimeše , Em.Hampeysa a Hanuše Schwaigra. Maloval obrazy z Krkonošska, Českomoravské vysočiny i zákoutí Prahy.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč