Číslo položky: 5370
Horská samota
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 115 cm, signováno vlevo dole R. Fran. Najman 1927 .Velkoformátový obraz s oblíbeným autorovým motivem Krkonoš. Odhadní cena 20 000 - 25 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč