Číslo položky: 8174
Gold convoy in Siberia
popis: Olej na plátně, rozměry 69 x 105 cm. Poměrně rozměrný obraz znázorňující výjev útoku Zlatého sibiřského konvoje. Obrazy s tímto autorovým oblíbeným motivem se draží v mnoha významných světových aukčních domech. Obraz byl odborně restaurován a vyčištěn.
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
50 000 Kč
70 000 Kč
70 000 Kč
70 000,00 Kč |
60 000,00 Kč |
50 000,00 Kč |