Nesignováno .
Číslo položky: 8092
Moje sledované obrazy Vesnická pohoda
popis: Akvarel, rozměr 42,5 x 56,5 cm, zaskleno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč

23.04.2019 21:48

500,00 Kč 23.4.2019 15:03:48