Špálová - Benešová Milada
Číslo položky: 8105
Moje sledované obrazy Rozkvetlý strom
popis: Olej na malířské lepence, rozměry: 41 x 31 cm
o autorovi: Narodil se 30. 5. 1884 v Berouně a zemřela 1. 12. 1963.

Studovala na UMPRUM v Praze a na škole prof. W. Thora v Mnichově. Pracovala pro umělecké družstvo Artěl v Praze, poté žila na Podkarpatské Rusi. Malovala krajinu a zátiší, zejména květiny a náměty z Českého ráje, Turnovska a Podkarpatské Rusi.

(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 300 Kč