Pekarský J. F.
Číslo položky: 8107
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměry: 45,5 x 36,5 cm, datováno 1940
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč