Číslo položky: 8107
Muž s dýmkou
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměry: 45,5 x 36,5 cm, datováno 1940
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
1 600 Kč
1 600 Kč
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |
800,00 Kč |