Číslo položky: 7504
Dáma se psem
popis: Akvarel na papíru, 34 x 24 cm, signováno zezadu Brandeis
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 500,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 500,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |