Číslo položky: 5298
Abstraktní kompozice
popis: Olej na plátně, rozměr 66 x 45, signováno vpravo dole S. Kovařík 73
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
4 900 Kč
4 900 Kč
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |