Číslo položky: 5351
Chalupy na slovácku
popis: Akvarel, rozměr 26,5 x 36, signováno vlevo dole tužkou - parafou, rámováno zaskleno
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |