Nesignováno .
Číslo položky: 5425
Moje sledované obrazy Ženy pod pergolou
popis: Olej na plátně, rozměr 67 x 55, nesignováno, na rubu plátna přípis azbukou a razítko nečitelné
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 500 Kč