Číslo položky: 5425
Ženy pod pergolou
popis: Olej na plátně, rozměr 67 x 55, nesignováno, na rubu plátna přípis azbukou a razítko nečitelné
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |