Číslo položky: 7637
Krajina s říčkou
popis: Olej na lepence, rozměr 23 x 28,5 cm. Malba poškozená. Kvalitní autorský rám.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
20 100 Kč
20 100 Kč
20 100,00 Kč |
18 100,00 Kč |
16 100,00 Kč |
14 100,00 Kč |
12 100,00 Kč |
10 100,00 Kč |
10 000,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |