Číslo položky: 5310
Turek
popis: Olej na plátně podlepeno kartonem, rozměr 74 x 61 cm, signováno vpravo dole F. Čermák.Vzadu razítka autora.
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
14 000 Kč
14 000 Kč
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |