Reiter Gustav
Číslo položky: 8027
Moje sledované obrazy Stavení v zimě
popis: Olej na plátně, rozměr 66 x 100 cm, původní stav
o autorovi: Akademický malíř činný v 1. pol. 20 století.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 600 Kč