Číslo položky: 8066
Dva akty
popis: 2X olej na plátně, rozměry 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
2 100 Kč
2 100 Kč
2 000,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |