Nesignováno .
Číslo položky: 8036
Moje sledované obrazy Dle Uprky - Pouť u sv. Antoníčka
popis: Olej na plátně, rozměr 68 x 110 cm
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 800 Kč