Číslo položky: 5387
U moře
popis: Olej na lepence, rozměr 25 x 35, signováno vpravo dole J. Krejčí, datováno na štítku 1945. Vystaveno S.V.U. Marold
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
900 Kč
900 Kč