Žák Jaroslav
Číslo položky: 8035
Moje sledované obrazy Dle Uprky - Na pouti
popis: Olej na plátně, rozměr 58 x 94,5 cm. Rám poškozen.
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

27.02.2019 22:01

800,00 Kč 26.2.2019 19:45:15