Číslo položky: 8035
Dle Uprky - Na pouti
popis: Olej na plátně, rozměr 58 x 94,5 cm. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
27.02.2019 22:01
800,00 Kč | 26.2.2019 19:45:15 |