Nesignováno .
Číslo položky: 8038
popis: Olej na plátně podloženo lepenkou, rozměr ve výřezu 21 x 31 cm, zaskleno. Okruh Jana Slavíčka
Vyvolávací cena:
400 Kč
600 Kč