Autor nezjištěn
Číslo položky: 8040
Moje sledované obrazy Zátiší s ananasem
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 21 x 31 cm, zaskleno, datováno 1912
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč

27.02.2019 21:57

300,00 Kč 25.2.2019 18:26:15