Číslo položky: 8023
Zátiší s ovocem
popis: Barevná litografie, rozměr ve výřezu 36 x 47 cm + pasparta, nerámováno
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
600 Kč
600 Kč
24.04.2019 21:14
600,00 Kč | 17.4.2019 23:46:11 |