Číslo položky: 8026
Dívčí poloakt
popis: Olej na plátně, nesignováno, 40 x 29,5 cm, štítek na rámu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč
22.04.2019 20:26
12 000,00 Kč | 22.4.2019 20:21:24 |