Rombald J.
Číslo položky: 7975
popis: Olej na malířské lepence, rozměry 19 x 17 cm
o autorovi: Rombald J.
Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 500 Kč