Kopecký K.
Číslo položky: 7964
Moje sledované obrazy Letní krajina s rybníkem
popis: Olej na plátně, rozměry 25 x 33 cm, rok 1947, zaskleno, řezaný rám poškozen
o autorovi: Nezjištěno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč