Brunner Antonín
Číslo položky: 5366
Moje sledované obrazy Žena z profilu
popis: Olej na plátně podloženo překližkou, rozměr 60 x 48,5, zaskleno, signováno Ant. Brunner 1934
o autorovi: Malíř, grafik, restaurátor.
Studoval u prof. Lišky na UPRUM v Praze, později v Paříži u J. P. Laurense a Luciena Simona. Maloval obrazy, figurální podobizny i krajiny. Jeho díla mají dekorativní ráz. V Paříži vystavil v Saloně. V Praze vystavoval souborně krajiny z Bretaně v Topičově saloně. Roku 1908 se vrátil do vlasti a na Slovensku se věnoval studiu lidového umění.
(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč

12.09.2017 19:45

600,00 Kč 18.8.2017 08:16:33