Číslo položky: 7961
Na mořském břehu
popis: Tempera, olej na papíru, rozměry ve výřezu pasparty: 30 x 42,5 cm, datováno 49, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800,00 Kč |