Berghauer Gottlieb (Horyna Bohumil)
Číslo položky: 7886
Moje sledované obrazy Krajina se snopy
popis: Olej na plátně, rozměr 47,5 x 65,5 cm, nerámováno
o autorovi: Narozen 1910 v Rosicích u Brna - zemřel 1972 v Brně, všestranný malíř. Vyšel z postsecesního impresionismu, jímž je ovlivněna jeho předválečná tvorba, postupně se přikláněl k realismu. Známý jako krajinář, portrétista a ilustrátor.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

22.04.2019 21:54

1 500,00 Kč 26.2.2019 13:20:03