Číslo položky: 7886
Krajina se snopy
popis: Olej na plátně, rozměr 47,5 x 65,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
22.04.2019 21:54
1 500,00 Kč | 26.2.2019 13:20:03 |