Neznačeno
Číslo položky: 7880
Moje sledované obrazy Buddha Šákjamuni
popis: Mosaz, rozměry: 44 x 33 cm, váha 8 kg. V očích vsazeny kameny. Jihovýchodní Asie, Barma, 19.století. poškozeno.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
11 200 Kč