Číslo položky: 7987
Šumavské jezero
popis: Olej na plátně, 36,5 x 63 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
2 400 Kč
2 400 Kč
3 400 Kč
3 400 Kč
3 000,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |