Číslo položky: 7986
Starý přístav u Dubrovníku
popis: Olej na dřevě, 50 x 70 cm, rám poškozen. Zdařilá práce z malířovy cesty po Dalmácii.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
17 000 Kč
17 000 Kč
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 400,00 Kč |
3 100,00 Kč |