Mikš Joža
Číslo položky: 7986
Moje sledované obrazy Starý přístav u Dubrovníku
popis: Olej na dřevě, 50 x 70 cm, rám poškozen. Zdařilá práce z malířovy cesty po Dalmácii.
Mikš Joža (1901-1966)
* 21.4. 1901 Malá Sklaice u Náchoda – † 1966
Joža Mikš byl žákem prof.Hofbauera na UMPRUM v Praze, studijní cesty podnikl v r.1927 do Jugoslávie a Itálie.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 000 Kč