Číslo položky: 7942
Malý žebrák
popis: Olej na dřevě, rozměr 39 x 24 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
22.04.2019 20:38
5 000,00 Kč | 6.4.2019 16:23:25 |