Číslo položky: 7875
Moje sledované obrazy Průchod na Starém městě
popis: Akvarel, rozměry ve výřezu pasparty : 38 x 24 cm. Zaskleno Páska paspartování poškozena.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

27.02.2019 21:48

800,00 Kč 27.2.2019 21:40:26