Číslo položky: 5358
Krajina s říčkou
popis: Olej na překližce, rozměr 70 x 100, signováno vpravo dole V. Rolín. Významná raná autorova práce. Odhadní cena 15 000 - 20 000 Kč
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
12.09.2017 18:55