Číslo položky: 5343
Zátiší
popis: Olej na plátně, rozměr 46 x 53, signováno vpravo dole Míčko
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
1 600 Kč
3 800 Kč
3 800 Kč
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
2 000,00 Kč |
2 000,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |