Číslo položky: 7737
Dívka v lese
popis: Olej na lepence, rozměr 34 x 45 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
500 Kč
500 Kč
27.02.2019 20:19
500,00 Kč | 9.1.2019 18:28:02 |