Burgetová Zdeňka
Číslo položky: 7842
popis: Akvarel na papíru,rozměr ve výřezu 18 x 8 cm, zaskleno
o autorovi: (1934)
malířka, grafička, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě,; v grafických technikách dává přednost litografii (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč