Číslo položky: 7841
Církevní motiv
popis: Perokresba, akvarel, rozměr 22 x 29 cm, rám ve tvaru katedrály poškozen
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
1 400 Kč
1 400 Kč
1 100,00 Kč |
900,00 Kč |