Číslo položky: 7871
Konvolut 4 obrazů
popis: 1 x Olej na lepence / 3x Akvarel, rozměry: 28,5 x 20,5 cm, 30 x 25 cm, 23,5 x 29 cm, 23 x 29 cm - 3 x rámováno + zaskleno / 1 X nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
2 100 Kč
2 100 Kč
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |