Neumann Emanuel
Číslo položky: 5418
Moje sledované obrazy Mořské útesy
popis: Olej na plátně, rozměr 27 x 52 cm, signováno Emi. Neuman
o autorovi: Narodil se 1873 v Kosmonosích a zemřel 1932 v Praze.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

12.09.2017 18:10

1 500,00 Kč 12.9.2017 18:06:27