Autor nezjištěn
Číslo položky: 7744
Moje sledované obrazy Mrazivý den - Rusko
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, signováno na zadní straně, 25 x 36 cm. Na rubu přípis azbukou a signatura. Zdařilá dynamická pastozní malba. Pravděpodobně Ruského autora.
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

26.02.2019 20:57

2 000,00 Kč 26.2.2019 20:53:47