Harlas Ondřej
Číslo položky: 7773
Moje sledované obrazy Krajina s borovicemi - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry: 80,5 x 100 cm, rám poškozen
o autorovi: Narodil se 3. 4. 1884 v Praze a zemřel 6. 1. 1933 tamtéž.

Studoval na pražské akademii v letech 1902 až 1910 u prof. Bukovace a Ottenfelda. Byl převážně krajinářem. Dodával ilustrace pro Máj, Švandu dudáka, Český svět, od něho cyklus Z pravěku českého vydaného Topičem.

(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

27.02.2019 19:48

2 000,00 Kč 15.1.2019 12:07:58