Číslo položky: 7773
Krajina s borovicemi - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry: 80,5 x 100 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
27.02.2019 19:48
2 000,00 Kč | 15.1.2019 12:07:58 |