Stehlík Jindřich
Číslo položky: 5314
popis: Olej na lepence, rozměr 42 x 58 cm, signováno vlevo dole J. Stehlík, obraz v dřevěném vyřezávaném rámu
o autorovi: Narodil se 6.12.1905 v Milevsku a zemřel 9.8.1991 v Praze.
Studoval na pražské Akademii výtvarného umění u prof. O. Nejedlého. V jeho tvorbě převažovala krajinomalba, zachycoval záběry denního života a pracovní náměty. Byl členem SVU Marold.
(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 300 Kč