Číslo položky: 7797
Housle
popis: Housle se psí hlavou . Uvnitř signováno PALA datováno 1934. Délka těla houslí 35 cm.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč