Číslo položky: 7823
Pantagruel
popis: Barevná litografie na ručním papíru 67/250, rozměr listu 75,5 x 53,5 cm. Signováno autorem. Datum vzniku 1974.
Kvalitně rámované, pod antireflexním sklem značky Téglás, Vydáno společností Carpentier, edice Les Songes Drolatiques de Pantagruel. K dílu přiloženo písemné potvrzení ze SALVADOR DALI GALLERY, INC., Kalifornie podepsané ředitelem a expertem děl Salvadora Dalího Brucem Hochmann a originální certifikát podepsaný ředitelem galerie, Pensylvánie.
Původ z významné sbírky z USA.
Uvedená litografie se prodává v Dali Paris Gallery v pařížském Montmartre od 5 000,- EURO.
Vyvolávací cena:
6 900 Kč
6 900 Kč
35 000 Kč
35 000 Kč
30 000,00 Kč |
30 000,00 Kč |
25 400,00 Kč |
23 400,00 Kč |
19 400,00 Kč |
17 400,00 Kč |
15 400,00 Kč |
13 400,00 Kč |
11 400,00 Kč |
9 900,00 Kč |
8 900,00 Kč |
7 900,00 Kč |