Číslo položky: 7866
Santa Claus
popis: Barevná litografie, rozměr listu 56,5 x 38 cm, signováno v tisku, volný list
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
4 500 Kč
4 500 Kč
25.02.2019 22:10
4 500,00 Kč | 20.2.2019 05:47:53 |