Číslo položky: 5293
Návrhy nábytku v místnosti
popis: Akvarel, rozměr 21 x 42 cm, rámováno + zaskleno . Oceněno na výstavě umění dekorativních GRAND PRIX PAŘÍŽ 1925. Dílo získáno z rodiny autora.
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč
27.06.2017 22:10
2 200,00 Kč | 27.6.2017 21:40:39 |